"Gudrība, man liekas, ir lielākais, ko cilvēks šai dzīvē var sasniegt"
/Zenta Mauriņa/Sociālās korekcijas izglītības iestāde “Naukšēni” (SKII „Naukšēni”) ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esoša izglītības iestāde, kas darbojas kopš 1998.gada. Iestādē ievieto abu dzimumu audzēkņus vecumā no 11 līdz 18 gadiem, pamatojoties uz tiesas lēmumu.

SKII "Naukšēni" atrodas Naukšēnu novada Naukšēnu pagastā, vēsturiskā vietā – Naukšēnu muižā. Skaistais muižas parks, lauku klusums un miers veicina šeit nonākušo audzēkņu sociālo un pedagoģisko korekciju. Iestāde var lepoties ar daudzveidīgu sociālās korekcijas nodarbību klāstu – audzēkņi apgūst kulināriju, apģērbu dizainu, metālapstrādi, kokapstrādi, datorzonības un citas iemaņas. Vērtībizglītību nodrošina kristīgā ētika, biedrības "Esi brīvs!" nodarbības - atkarību profilakse un  jaunsardze, bet sportot gribētājiem tiek piedāvāts futbols, hokejs, galda teniss, peldēšana un riteņbraukšana. 

Iestādes darbības mērķis ir nodrošināt izglītības ieguvi, sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas pastāvīgai dzīvei sabiedrībā.


Saistoši video par iestādi: